Kapesní hodinky s hracím automatem
značeno Reuge, malovaný emailový číselník s pohyblivým automatem, dvouplášťové pouzdro ze zlacené mosazi, mechanický strojek s hracím automatem, víčko s gravírovaným dekorem, posl. čtvrtina 20. století, přiložen klíček, záruční list, originální etuje, bez záruky přesnosti chodu (Ši)
23.05.2015 - 15:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |